LOYIHA TASHKILOTLARIGA!
O‘zbekiston Respublikasi prezidentining 2025-yil 28-martdagi 2025–2026 yillarda sanoat uchun muhim minerallar sohasini rivojlantirish dasturi asosida “Ingichka konida volfram chiqindilarini qayta ishlash hajmini kengaytirish” loyihasi doirasida yangi fabrikani yuqori kuchlanishli 6 kV elektr energiya bilan ta’minlash uchun 01.04.2026 yilda “Hududiy elektr tarmoqlari” AJ Samarqand hududiy filiali tomonidan berilgan 18215198267-sonli texnik shartlarga asosan loyiha ishlari yakunlanayotganligi sababli texnik topshiriqqa muvofiq (geologiya, ekologiya, ekspertiza va zarur tashkilotlardan ruxsat) ishlarni bajarish maqsadida o‘z tijorat takliflaringizni berishingizni so‘raymiz.
Tijorat takliflari info@uztmk.uz elektron pochta orqali yoki qog‘oz shaklida (rasmiy tartibda) Buyurtmachiga taqdim etilishi lozim.

Уважаемые проектные организации!
В рамках реализации проекта «Расширение объёмов переработки вольфрамовых отходов на месторождении “Ингичка”», осуществляемого в соответствии с Программой развития сферы критически важных минералов для промышленности на 2025–2026 годы, утверждённой Указом Президента Республики Узбекистан от 28 марта 2025 года, завершаются проектные работы по обеспечению новой фабрики электроснабжением напряжением 6 кВ на основании технических условий №18215198267, выданных 01.04.2026 года Самаркандским региональным филиалом АО «Hududiy elektr tarmoqlari».
В связи с этим просим представить ваши коммерческие предложения на выполнение работ в соответствии с техническим заданием (геология, экология, экспертиза и получение разрешений от необходимых организаций).
Коммерческие предложения должны быть представлены Заказчику по электронной почте info@uztmk.uz либо в бумажной форме (в официальном порядке).