AQShning yirik investitsiya kompaniyasi vakillari O‘zTMKga tashrif buyurdi
Bugun AQShning nufuzli investitsiya kompaniyalaridan biri SinoPowell Capital LLC delegatsiyasi O‘zTMKda bo‘ldi.
Uchrashuvda O‘zTMK faoliyati va investitsion loyihalari haqida taqdimot o‘tkazildi. Tomonlar kritik metallarni qazib olish va qayta ishlashda hamkorlik imkoniyatlari va investitsiya shakllari haqida fikr almashdilar.
Uchrashuv yakunida uzoq muddatli sheriklik va qo‘shma loyihalarni yo‘lga qo‘yish bo‘yicha muzokaralarni davom ettirishga kelishildi.
Ma'lumot uchun, SinoPowell Capital — konchilik, moliya va logistika sohalarida global tajribaga ega kompaniya bo‘lib, u AQShda faoliyat yurituvchi eng yirik investorlar safidan o‘rin olgan.

Представители крупной инвестиционной компании США посетили УзТМК
Сегодня делегация одной из престижных американских инвестиционных компаний SinoPowell Capital LLC посетила УзТМК.
В начале встречи была проведена презентация о деятельности и инвестиционных проектах УзТМК. Стороны обменялись мнениями о возможностях сотрудничества и формах инвестиций в добыче и переработке критических металлов.
По итогам встречи стороны договорились продолжить переговоры по установлению долгосрочного партнёрства и реализации совместных проектов.
Для справки: SinoPowell Capital — инвестиционная компания с глобальным опытом в сфере горнодобычи, финансов и логистики, входящая в число крупнейших инвесторов, действующих в США.