O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining 2025-yil 28-martdagi " 2025-2026-yillarda sanoat uchun mineral xomashyo bazasini kengaytirish va ishlab chiqarishni ko‘paytirishga doir chora-tadbirlar to‘g‘risidagi" qaroriga asosan: Navoiy viloyati Tomdi tumanida joylashgan Perenat ammoniya ishlab chiqarish bo‘yicha geotexnologik sexi 1-sonli uchastkasini elektr energiyasi bilan ta’minlash, yuzasidan ilovada keltirilgan texnik topshiriq talablariga muvofiq tijorat takliflarini taqdim etishingizni so‘raymiz.
Tijorat taklifi texnik topshiriqda belgilangan ishlar hajmi, bajarish muddati, xizmatlar qiymati hamda boshqa zarur shartlarni to‘liq qamrab olishi lozim.
Tijorat takliflarini belgilangan tartibda yoki info@uztmk.uz elektron manziliga yuborishingizni so‘raymiz.

В соответствии с постановлением Президента Республики Узбекистан от 28 марта 2025 года «О мерах по расширению минерально-сырьевой базы для промышленности и увеличению объемов производства в 2025–2026 годах» просим вас представить коммерческие предложения по электроснабжению Участка № 1 объекта геотехнологического производства перрената аммония, расположенного в Тамдынском районе Навоийской области, с соблюдением требований технического задания, приведенного в приложении.
Коммерческое предложение должно в полном объеме охватывать перечень работ, сроки их выполнения, стоимость услуг и иные необходимые условия, указанные в техническом задании.
Просим направлять коммерческие предложения в установленном порядке или на адрес электронной почты info@uztmk.uz.